Pożyczki online bez weryfikacji

pożyczki online bez weryfikacjiFirmy oferujące pożyczki online bez weryfikacji cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród osób zadłużonych i bez historii kredytowej. Stale rosnąca popularność chwilówek online sprawiła też, że takie rozwiązanie coraz częściej staje się bardziej opłacalne niż zaciągnięcie kredytu gotówkowego.

Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji

Większość instytucji pozabankowych nie wymaga od klienta dokumentów potwierdzających dochód. Nie oznacza to jednak, że takie firmy nie będą zainteresowane źródłem naszego utrzymania. Z tego względu pożyczkodawca może nas poprosić o uwzględnienie miesięcznych przychodów we wniosku pożyczkowym. W tym przypadku sama deklaracja z pewnością będzie wystarczająca.   

Podając kwotę dochodu, warto wziąć pod uwagę wszelkie źródła, które zasilają nasz budżet o dodatkową gotówki (np. zyski z wynajmu mieszkania lub zasiłek). Firmy proponujące pożyczki bez zaświadczeń rozpatrują wnioski o przyznanie pożyczki tylko na podstawie danych, które podaliśmy w formularzu.

W celu sprawdzenia zdolności kredytowej danego klienta mogą one sprawdzić bazy dłużników, takie jak BIG czy BIK. Niektóre firmy zaznaczają też, że mogą wymagać od klienta potwierdzenia dochodu w szczególnych przypadkach, np. w sytuacji, gdy kwota pożyczki, o którą wnioskujemy, przekracza przychody uwzględnione we wniosku. Firmy pozabankowe podkreślają jednak, że wszystkie formularze są rozpatrywane indywidualnie, dlatego warto spróbować i złożyć wniosek o pożyczkę.

Najnowsze pożyczki bez weryfikacji

Firmy posiadające w swojej ofercie pożyczki dla zadłużonych w dużej mierze składają się z informatyków, a nie pracowników odpowiedzialnych za obsługę klienta. W takich instytucjach proces rozpatrywania wniosków o pożyczkę jest w pełni automatyczny. Nie ma tu mowy o udziale konsultanta. Z tego względu firmy pożyczkowe zapewniają swoim klientom szybkie rozpatrzenie każdego wniosku o pożyczkę bez zaświadczeń, które przekłada się na równie sprawne wysłanie przelewu na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.